RT Ionosphere - шаблон joomla Joomla

Страхування залізничного транспорту

Ви можете застрахувати як рухомий склад, так і відповідальність за заподіяння шкоди життю, здоров’ю, майну третіх осіб, а також за заподіяння збитку навколишньому природному середовищу.

На страхування приймаються:
Тяговий рухомий склад (локомотиви, електровози, тепловози, паровози, турбопоїзди тощо), вантажний вагонний склад (платформи, цистерни, криті вагони, транспортери, вагони спеціального призначення тощо), пасажирський вагонний склад (пасажирські, багажні, поштові, службові вагони, вагони-ресторани тощо).
Страховими ризиками є ризики пошкодження, знищення або втрати транспортного засобу (додаткового обладнання) унаслідок:
• аварії, зіткнення, сходу з рейок;
• вибуху;
• пожежі;
• неправомірних дій третіх осіб (крадіжки, вандалізму тощо)і;
• стихійних явищ (бурі, граду, урагану, зливи, тайфуну, цунамі, смерчу, незвичайних для даної місцевості морозів та рясних снігопадів, обвалу, зсуву, дії підгрунтових вод, селі, удару блискавки, землетрусу, виверження вулкану, просадки ґрунту, повені, затоплення тощо) та самовільного падіння предметів (в т.ч. літальних апаратів та їхніх уламків).

Страхування може проводитись за всіма ризиками, або за будь-якими окремими ризиками.
При укладанні договору страхування страхова сума встановлюється за бажанням страхувальника окремо для кожного об'єкта, що підлягає страхуванню.
Страхова сума не повинна перевищувати дійсну вартість транспортного засобу на момент укладання або поновлення договору страхування (укладання додаткового договору страхування).
При страхуванні транспортного засобу, яким страхувальник користується за договором оренди (найму, прокату тощо), страхова сума не повинна перевищувати тієї, в межах якої страхувальник несе відповідальність за транспортний засіб перед особою, яка надала його у користування.
Якщо договором передбачається страхування транспортного состава, то страхова сума й умови страхування визначаються окремо для кожного транспортного засобу, що входить до його складу.
Протягом дії договору страхування за заявою страхувальника страхова сума може бути збільшена.

[ТАРИФИ]