RT Ionosphere - шаблон joomla Joomla

Страхування сільськогосподарських ризиків

Сільськогосподарське виробництво є одним із найбільш ризикованих видів підприємницької діяльності. Ризиковість аграрного бізнесу визначає ряд факторів, таких як сезонність виробництва, залежність від погодних та кліматичних умов, тривалий період обороту капіталу, велика складність зміни асортименту продукції та технології, ряд інших причин.

Фахівці компанії із страхування сільськогосподарських ризиків перед укладанням договорів страхування надають змістовні та вичерпні консультації по роз'ясненню змісту страхування, правил і договорів страхування та понять і положень, викладених в них.

АТ "УОСК" надає наступні послугі:
- комплексне страхування врожаю сільгоспкультур;
- cтрахування витрат на вирощування сільгоспкультур;
- індексне (на основі середньої врожайності по району) страхування врожаю сільгоспкультур;
- страхування врожаю сільськогоспкультур, які вирощуються в закритому грунті;
- страхування багаторічних насаджень - садів, виноградників, ягідників;
- добровільне страхування сільгосп-тварин;
- страхування сільгосп техніки;
- страхування майна с/г виробників;
страхування застави (с/г техніка, майбутній врожай, с/г тварини, майно).

Страхова сума: визначається у розмірі вартості врожаю, що обчислюється шляхом множення середньої врожайності з гектара за останні п’ять років на ціну 1 центнера продукції, що склалася за минулий рік (або за згодою сторін на заставну ціну цього виду продукції, визначену в установленому порядку), та на фактичну площу, з якої збиратиметься врожай.
Якщо страхувальник вирощує культуру менше ніж три роки, у розрахунок вартості врожаю береться планова врожайність на поточний рік, але не вище ніж середня врожайність у районі за останній рік.

Страховий тариф: від 6,5 до 8,5% страхової суми.

При комплексному чи індексному страхуванні згідно з Законом України "Про державну підтримку сільського господарства України" в бюджеті передбачаються фінансові ресурси для здешевлення страхових премій (внесків), фактично сплачених суб’єктами аграрного ринку в розмірі до 50% від їх об’ємів.

Також пропонуємо:
Страхування домашніх і сільськогосподарських тварин, молодняка і племінного стадана випадок інфекційних хвороб, стихійного лиха, пожежі, нещасного випадку, вимушеного забою, протиправних дій третіх осіб та ін.
Страхування комерційних ризиків (ризики за комерційними договорами, в т. ч. ризики постачання неякісних засобів захисту рослин чи тварин).
Страхування сільськогосподарської техніки і транспорту від:
• дорожньо-транспортних пригод;
• стихійного лиха, пожежі чи вибуху;
• протиправних дій третіх осіб, у т.ч. крадіжки.