RT Ionosphere - шаблон joomla Joomla

Від нещасних випадків на транспорті

Даний вид страхування проводиться у відповідності з "Положенням про обов’язкове особисте страхування від нещасних випадків на транспорті", яке затверджене постановою КМУ №959 від 14.08.1996 р.

Відповідно до Положення страхуванню підлягають:

• пасажири залізничного, морського, внутрішнього водного, автомобільного і електротранспорту, крім внутрішнього міського, під час поїздки або перебування на вокзалі, в порту, на станції, пристані;
• водії автомобільного, електротранспорту, машиністи і помічники машиністів поїздів, кондуктори, працівники вагонів-ресторанів, водії дрезин та інших одиниць рухомого складу, механіки рефрижераторних секцій, працівники бригад медичної допомоги.

Розмір страхової суми для кожного застрахованого становить 3 000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що на даний час складає 51 000 грн.

Страховий платіж по обов'язковому особистому страхуванню водіїв на залізничному, автомобільному та електротранспорті визначається у розмірі до 1% страхової суми за кожного застрахованого.

Страховими випадками за цим видом страхування є:

• загибель або смерть застрахованого внаслідок нещасного випадку на транспорті;
• одержання застрахованим травми внаслідок нещасного випадку на транспорті при встановленні йому інвалідності;
• тимчасова втрата застрахованим працездатності внаслідок нещасного випадку на транспорті.

Страховою компанією при настанні страхового випадку виплачується:

а) у разі загибелі або смерті застрахованого внаслідок нещасного випадку на транспорті сім'ї загиблого або його спадкоємцю у розмірі 100 відсотків страхової суми;
б) у разі одержання застрахованим травми внаслідок нещасного випадку на транспорті при встановленні йому інвалідності:

• I групи - 90 відсотків страхової суми;
• II групи - 75 відсотків страхової суми;
• III групи - 50 відсотків страхової суми.

в) у разі тимчасової втрати застрахованим працездатності за кожну добу - 0,2 відсотка страхової суми, але не більше 50 відсотків страхової суми.