RT Ionosphere - шаблон joomla Joomla

Перелік документів для врегулювання страхової події

НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ СТРАХОВОЇ ПОДІЇ І ПОДАЛЬШОЇ ВИПЛАТИ СТРАХОВОГО ВІДШКОДУВАННЯ:
Повідомлення про ДТП (ОСЦПВ)
Заява про настання події (ОСЦПВ більше 2 учасників)
Заява про настання події з застрахованим ТЗ (КАСКО)
Пояснення щодо виникнення ДТП

Увага! Документи що не містять контактних телефонів, адреси, підпису, або з незаповненими полями до розгляду не приймаються і не реєструються!
З метою об’єктивного встановлення обставин пригоди, АТ «УОСК» пропонує надіслати на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. фотографії ДТП та пошкодженого автомобіля, в темі листа просимо вказати реєстраційний номер ТЗ.

Довідки за телефоном: (044) 453-17-16

Пам’ятка Страхувальнику
При настанні дорожньо-транспортної пригоди необхідно:
1. Зупинитися, включити аварійну сигналізацію, виставити знак аварійної зупинки, не переміщувати транспортний засіб з місця ДТП, не переміщувати предмети, які мають відношення до ДТП та не залишати місця ДТП до прибуття інспекторів ДАІ.
2. При наявності травмованих (загиблих) людей в результаті ДТП, викликати швидку медичну допомогу.
3. Викликати ДАІ, дочекатись прибуття, отримати довідку ДАІ про реєстрацію ДТП.
4. Зафіксувати ПІБ, адресу, контактні номери телефонів водія(ів) іншого(их) учасника(ів) ДТП, марку(и) й державний(ні) номер(и) транспортного(них) засобу(ів), номер полісу(ів) страхування, назву(и) Страхової(вих) компанії.
5. Не підписувати документи з якими Ви не згодні, або зміст, яких Вам не зрозуміло, якщо необхідно внести у ці документи заперечення або зауваження;
6. Якщо необхідно, повідомити до органів МВС, пожарну службу, або інші компетентні органи про настання випадку, який має ознаки страхового.
7. Негайно зателефонувати та повідомити всі обставини дорожньо-транспортної пригоди за телефоном:
(044) 453-17-16

8. В найкоротший термін надіслати на адресу АТ «УОСК» (03056, м. Київ, вул. Борщагівська, 145) письмову заяву (повідомлення), котру необхідно заповнити на встановленому бланку, котрий додано на початку цього розділу (заповнити, використовуючи наданий зразок).
В заяві (повідомленні) про дорожньо-транспортну пригоду, має міститися інформація про іншого учасника ДТП, а саме: марка та державний номер транспортного засобу, місце проживання та контактний телефон водія та власника автомобіля та відомості про наявність у нього страхового полісу (номер, назва страхової компанії), місце проживання потерпілої особи, контактні телефони та детальний опис події.
9. До заяви (повідомлення) про дорожньо-транспортну пригоду, необхідно додати наступні документи (для Страхувальника):
- копію поліса обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів;
- копію свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу;
- копію посвідчення водія або тимчасового посвідчення водія;
- копію адміністративних документів, котрі було видано на місці ДТП працівниками УПС МВС України;
- копію паспорта громадянина України (сторінки №1, 2, 3, 4, 11);
- копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера.
- в разі наявності постанова суду про притягнення/непритягнення до адміністративної відповідальності винної особи, завірена належним чином (копія).
Документи мають бути належно оформлені (відмітку про засвідчення копії документа складають зі слів "Згідно з оригіналом", назви посади, особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її ініціалів та прізвища, дати засвідчення копії, для юридичної особи ще завірені печаткою).
10. До заяви (повідомлення) про дорожньо-транспортну пригоду, необхідно додати наступні документи (для Потерпілого):
- паспорт громадянина України (копія);
- довідка про присвоєння ідентифікаційного номера (копія);
- посвідчення водія особи, яка керувала транспортним засобом на момент дорожньо-транспортної пригоди (ДТП) (копія);
- свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (копія);
- довіреність, видана власником транспортного засобу (у випадку керування транспортним засобом за довіреністю) потерпілого за наявності (копія);
- документ, що посвідчує право заявника на отримання страхового відшкодування (довіреність, договір оренди, свідоцтво про право на спадщину), у разі якщо заявник не є потерпілим або законним представником (копія);
- документ, що підтверджує право власності на пошкоджене майно (копія);
- документи, що підтверджують витрати на поховання потерпілого (копії);
- документи, які підтверджують перебування на утриманні потерпілого, його доходи за попередній (до настання ДТП) календарний рік, розміри пенсій, надані утриманцям внаслідок втрати годувальника – у разі вимоги заявника про відшкодування шкоди у зв’язку із смертю годувальника (копія);
- довідка медичного закладу про встановлення тимчасової непрацездатності на певний термін чи довідка спеціалізованого закладу про встановлення інвалідності (копія);
- оригінал довідки ДАІ виданої на місці ДТП з відбитком печатки або штампом, можливо або надання належно засвідченої копії;
- довідка про медичне обстеження водія на предмет вживання ним алкоголю, наркотичних (токсичних) речовин, якщо вимога про таке обстеження була пред’явлена водію на місці скоєння ДТП працівником ДАІ (копія);
- в разі наявності - постанова суду про притягнення/непритягнення до адміністративної відповідальності винної особи, завірена належним чином (копія);
- відомості про банківські реквізити;
Документи мають бути належно оформлені (відмітку про засвідчення копії документа складають зі слів "Згідно з оригіналом", назви посади, особистого підпису особи, яка засвідчує копію, її ініціалів та прізвища, дати засвідчення копії, для юридичної особи ще завірені печаткою).
11. На підставі отриманої письмової заяви (повідомлення) АТ «УОСК» буде зареєстровано страхову справу та визначено її виконавця.
12. Протягом 10 робочих днів з дати отримання письмової заяви (повідомлення)страховиком зберігати пошкоджене майно (транспортний засіб) у такому стані, в якому воно знаходилося після дорожньо-транспортної пригоди, а також забезпечити представнику АТ «УОСК» (працівнику, аварійному комісару, експерту) можливість провести огляд пошкодженого майна (транспортного засобу).