RT Ionosphere - шаблон joomla Joomla
 • Співробітництво

  Співробітництво

  АТ “УОСК” пропонує співробітництво охоронним фірмам всіх форм власності з питань надання повноцінних послуг юридичним та фізичним особам.АТ “УОСК” має більш ніж 20-річний досвід співпраці з охоронними структурами, в тому числі: • з питань страхування відповідальності охорони за невиконання чи неналежне виконання зобов’язань за укладеними договорами охорони; • з питань надання комплексних послуг Замовникам.
 • Відповідальність

  Відповідальність

  За договором страхування відповідальності Страховик відшкодовує збитки, нанесені майну Замовників охоронних послуг внаслідок невиконання чи неналежного виконання Охороною своїх зобов’язань за укладеними договорами охорони. При необхідності, між Сторонами може бути укладено Генеральний договір страхування.
 • Додаткові програми

  Додаткові програми

  Крім цього, АТ “УОСК”, за Вашим сприянням і на взаємовигідній основі, готовий надавати Вашим контрагентам прямий страховий захист понад суму відповідальності за договором охорони на пільгових умовах.. Страхове покриття за договором страхування можна значно розширити, придбавши разом із основною програмою одну або декілька програм додаткового страхування.
 • 1
 • 2
 • 3

Повідомлення про виникнення особливої інформації емітента (зміна посадових осіб)

Повідомлення про виникнення особливої інформації емітента

І. Загальні відомості

1. Повне найменування емітента: ПРИВАТНЕ АКЦIОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРАЇНСЬКА ОХОРОННО-СТРАХОВА КОМПАНIЯ"

2. Код за ЄДРПОУ: 23734213

3. Місцезнаходження: 03056 Київ, Борщагівська, 145

4. Міжміський код, телефон та факс: 457-80-80, 457-80-80

5. Електронна поштова адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

6. Адреса сторінки в мережі Інтернет, яка додатково використовується емітентом для розкриття інформації: www.uosk.ua

7. Вид особливої інформації або інформації про іпотечні цінні папери, сертифікати фонду операцій з нерухомістю: Відомості про зміну складу посадових осіб емітента

ІІ. Текст Повідомлення

Припинено повноваження Гончарова Сергія Михайловича як Голови та Члена Наглядової ради ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ОХОРОННО-СТРАХОВА КОМПАНІЯ" (далі - Товариство) з 16.07.2018 року за його бажанням без рішення Загальних зборів акціонерів у зв'язку з повідомленням про це Товариства за два тижні згідно заяви від 02.07.2018 року, в порядку визначеному ст. 57 Закону України "Про акціонерні товариства".

Гончаров Сергій Михайлович (фізична особа не надала згоди на розкриття паспортних даних) - Голова та Член Наглядової ради Товариства. Розмір пакета акцій (у відсотках) або частка, якою володіє така особа в статутному капіталі Товариства (у відсотках) - 0 (нуль) відсотків.

Обґрунтування змін у персональному складі посадових осіб - заява Гончарова Сергія Михайловича від 02.07.2018 року про припинення повноважень як Голови та Члена Наглядової ради Товариства за власним бажанням з 16.07.2018 року. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини немає.

Перебував на посаді Голови та Члена Наглядової ради Товариства 4 місяці і 24 дні.

Замість особи, повноваження якої припинено нікого не обрано.

III. Підпис

1. Особа, зазначена нижче, підтверджує достовірність інформації, що міститься у повідомленні, та визнає, що вона несе відповідальність згідно із законодавством.

2. Генеральний директор                                                                        Парфенюк С.С.

16.07.2018