RT Ionosphere - шаблон joomla Joomla

Пропонуємо співпрацю cтраховим агентствам та агентам

АТ «УОСК» запрошує до співпраці досвідчених страхових агентів і початківців.
Ми гарантуємо вигідні умови оплати, перспективи кар'єрного зростання і привабливий соціальний пакет.
Наш страховий представник - це наш партнер, а з партнерами ми прагнемо будувати відносини на тривалій і взаємовигідній основі.
Ми формуємо своє реноме на ринку як компанії, якій довіряють. Ми цінуємо свою репутацію надійного партнера, а партнерство, в першу чергу, базується на довірі і співпраці.
Ми надамо Вам адаптований набір послуг, які можуть зацікавити саме Ваших клієнтів.
 
Наша прогресивна система виплат винагород дозволяє успішним агентам заробляти набагато більше, ніж в інших страхових компаніях, де, на перший погляд, пропонують вищі комісійні.
АТ «УОСК» - була одним із засновників страхового ринку України, нас знають як надійну страхову компанію національного масштабу з величезними технічними можливостями. Ми не просто продаємо якісні страхові продукти. Ми дотримуємося принципу постійного вдосконалення і розвитку, який зобов'язує нас вчитися самим і передавати отримані знання нашим партнерам і працівникам.
Ми знаємо, що потрібно нашим партнерам. Їм потрібно, щоб у них був товар, який добре продається; щоб за вдало виконану роботу вони отримували пристойну винагороду, мали можливість працювати з професіоналами, були спокійні за збереження свого страхового портфеля і мали перспективу для власного зростання. Саме реалізація цих принципів і покладена в основу концепції співпраці компанії «УОСК» зі своїми страховими представниками.
Окрім цього, ми пропонуємо Вам вирішити самим, що для Вас вигідніше: отримати спочатку менший відсоток комісії, але знати, що договір поміщений від імені надійної страхової компанії, або отримати більший відсоток комісії, а заразом - постійне хвилювання щодо того, наскільки надійна і платоспроможна компанія.

Звертайтесь за телефоном 8 (044) 457-80-78

Aкційні пропозиції

 
image
 

Новий страховий продукт "Охорона+"

Страховий продукт "Охорона+" - виключно для споживачів охоронних послуг ДСО!
Приватне акціонерне товариство «Українська охоронно-страхова компанія», стратегічний партнер Державної служби охорони при МВС України, виключно для споживачів охоронних послуг ДСО, пропонує унікальний комплексний страховий продукт (програма добровільного страхування майна та відповідальності фізичних осіб)*

Більше інформації