RT Ionosphere - шаблон joomla Joomla

Пропонуємо співпрацю туристичним фірмам

АТ «Українська охоронно-страхова компанія» вітає Вас! Ми бажаємо Вашому бізнесу процвітання і сподіваємося, що послуги страхування АТ «УОСК» допоможуть зробити ваш бізнес ще стабільнішим.

Будь-яка туристична компанія прагне зробити відпочинок свого клієнта комфортним і незабутнім! Ви чудово знаєте, що будь-яка подорож, відпустка або відрядження - це нова обстановка, яка іноді може принести Вашим клієнтам не тільки приємні враження. Незвичайний клімат, нетрадиційна їжа можуть стати причиною розладу здоров'я навіть у цілком здорової людини.
Страховий поліс допоможе клієнтам Вашої туристичної компанії вирішити безліч проблем, які можуть виникнути під час подорожі, і уникнути непередбачених фінансових витрат.

При оформленні закордонних віз для Ваших клієнтів, працівники консульських установ вимагатимуть від Вас наявність страхового полісу. Адже не секрет, що медичні послуги за кордоном надаються на платній основі, особливо іноземним громадянам. І вартість цих послуг чимала. Тому, щоб не виникало непорозумінь при необхідності отримання медичної допомоги, посольства іноземних держав передбачають наявність полісу страхування медичних витрат для іноземців, які хочуть відвідати країну.
Саме тому вибір страхової компанії є серйозним кроком в процесі формування позитивного іміджу туристичної компанії і підвищення задоволеності її клієнтів якістю послуг, що надаються. Навряд чи знайдеться страхова компанія, яка не пропонує страхових послуг для туристів, але далеко не кожна компанія здатна по-справжньому захистити туриста від можливих неприємностей.

АТ «УОСК» позбавить Вашу туристичну компанію від вирішення безлічі питань, пов'язаних з перебуванням Ваших клієнтів за кордоном: їм досить подзвонити по вказаних у полісі телефонах сервісної компанії і російськомовний лікар-координатор оперативно надасть всі інструкції і скоординує дії ваших клієнтів. Ми зробимо все, щоб медичну, юридичну, адміністративну або іншу допомогу надали своєчасно, і сплатимо всі необхідні послуги. Навіть у найвіддаленіших країнах Ваші клієнти будуть спокійні і упевнені в будь-якій ситуації.

Страхові поліси АТ «УОСК» призначені для різних категорій громадян, як тих, хто виїжджає за кордон, так і тих, що подорожують по Україні. Окрім цього, у нас для клієнтів туристичних компаній існує гнучка політика щодо тарифів і особливих умов страхування - зокрема, в наший компанії існують спеціальні страхові програми для спортсменів, дітей, працівників за наймом і тому подібне.

Види страхування:

• Страхування громадян, що виїжджають за кордон;
• Страхування мандрівників по Україні.

Переваги АТ «УОСК»:

• індивідуальні тарифи і гнучка система знижок;
• комплексний страховий захист, зокрема для потерпілих від стихійних лих, терактів і в ДТП;
• наш поліс страхування визнається консульськими службами всіх країн світу;
• наш поліс спрощує вирішення інцидентів, які виникли з Вашими клієнтами за кордоном;
• наш поліс можна купити для поїздок будь-якого типу - і туристичних, і службових, і приватних;
• за компанією закріплюється персональний менеджер-куратор;
• багаторічний досвід врегулювання складних страхових випадків в різних регіонах світу.

Звертайтесь
за телефоном (044) 457-80-78